Yeniden merhaba!

Merhaba Sevgili Müzik Dostlarım!

Gitarist Programı, 2017 sonunda radyodinlemekicinbir.site’deki yayınına mecburi bir ara vermek zorunda kalmıştı. radyodinlemekicinbir.site’de şu sıralarda programa, ‘gitarcıların buluştuğu yegane program’a yeniden başlayamayı planlıyorduk ancak radyodinlemekicinbir.site 5 Kasım 2018 itibariyle yayın hayatına son verdi. (Genel Yayın Yönetmenimiz Andaç Işık’ın konu ile ilgili açıklamasını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.)

Müzik ile bağımı hiçbir zaman koparmamaya çalıştım. Rockustica adlı grubumuzla Mustafa Arslan, Murat Tükenmez ve Burak Yüksel ile birlikte 2018 yılında İstanbul’da pek çok mekanda sahne aldık. Elimizden geldiğince sahne almaya devam edeceğiz, ediyoruz. Bizleri Facebook sayfamızdan takip edebilir, klasik rock, blues ve sevdiğimiz pek çok başka türden parçalara akustik tadı eklediğimiz konserlerimizde bizlerle buluşabilirsiniz.

Müziği dinlemenin ve icra etmenin yanında bir başka tutkum daha var, o da paylaşmak. Bunu 2001 yılından beri “Gitarist” adlı illet, şirret ve lanet programımla yaptım. İmkan olduğunda tekrar yapmaya çalışacağım.

Geçmişte pek çok dergi ve web sitesine müzik yazıları yazdım. Bu yazıları yavaş yavaş bu siteye ekliyorum, kalanları da vakit buldukça ekleyeceğim. Sizlerle buluşmak, karşılıklı paylaşımda bulunmak için bu siteyi açtım. Buraya vaktim oldukça albüm incelemeleri sanatçı/grup portreleri yazacağım, müzik haberleri ekleyeceğim, parçalar ve listeler paylaşacağım. Zaman zaman yazılarım başka mecralarda da yer alacak. Örneğin; Aptülika‘nın nefis blogu Blues Perişan‘da…

Sizlerden ricam; Gitarist Programı’na ait sosyal medya hesaplarını takip etmeniz, yazılarımı ekledikçe beğenirseniz paylaşmanız ve düşüncelerinizi iletmeniz.

Çok yakında yeniden birlikteyiz!

Okan Meriç

Gitarist Programı’nın radyodinlemekicinbir.site’deki bölümlerinde çaldığım parçalardan derlediğimiz Spotify listemizi buraya bırakıyorum Isınmaya başlayalım…

Paylaş

2 yorum “Yeniden Merhaba!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.