Triumphant Hearts” hiçbir zaman ne yaşamaktan ne de müzikten vazgeçen bir Gitar Kahramanının öyküsü. 29 yıl önce yakalandığı ALS hastalığı bile onu ne hayattan ne de müzikten koparabildi. Yarattığı inanılmaz albümlere bir yenisini daha ekleyerek müzik dünyasına bir ışık daha tuttu. Bu yaşayan efsaneye bu albümde kadim dostları; Marty Friedman ve Steve Hunter‘ın yanında usta müzisyen ve gitaristler de eşlik edince ortaya nefis bir albüm daha çıktı.

Tam 14 parçadan ve nefis orkestral arajmanlardan oluşan “Triumphant Hearts” Jason’ın müziğe nasıl bir dünyadan baktığına dair bize ipuçları veriyor. Albüm çıkmadan önce yayınlanan “Hold On To Love” şarkısının klibi duyguların kabardığı bir parça olmuş. Bu klipte vokaldeki “Codany Holiday” ve gitardaki “Daniele Gottardo” nun üstün performansları ise  nasıl bir albüm olacağının bir belirtisi adeta.

Michael Lee Firkins, Steve Vai, Joe Bonamassa, Paul Gilbert, Neal Schon, Mattias IA Eklundh, Marty Friedman, Greg Howe, Jeff Loomis, Richie Kotzen, Gus G., Steve Hunter, Ben Woods, Uli Jon Roth, Chris Broderick ve Jake Shimabokuro albümde çalan gitaristlerden bazıları. Neler olabileceğini hep beraber düşünelim!

Tracklisting:
1. Triumphant Heart (feat. Marty Friedman, Glauco Bertagnin, Hiyori Okuda)
2. Hold On To Love (feat. Codany Holiday)
3. Fantasy Weaver (feat. Jake Shimabukuro)
4. Once Upon A Melody
5. We Are One (feat. Steve Knight)
6. Magic Woman (feat. Uli Jon Roth & Chris Broderick)
7. Blowin’ in the Wind (feat. Gary Rosenberg)
8. River of Longing (feat. Joe Satriani, Aleks Sever, Guthrie Govan, Steve Morse)
9. Valley of Fire (feat. Michael Lee Firkins, Steve Vai, Joe Bonamassa, Paul Gilbert, Neal Schon, Mattias IA Eklundh, Marty Friedman, Greg Howe, Jeff Loomis, Richie Kotzen, Gus G., Steve Hunter, Ben Woods)
10. River of Longing (feat. Trevor Rabin)
11. Taking Me Back
12. Tell Me No Lies
13. Hold On To Love (feat. Codany Holiday) [Chuck Zwicky Remix]
14. You Do It

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.