PSM Caz Festivali: Andy Timmons Band

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

PSM Caz Festivali: Andy Timmons Band

Mayıs 21 @ 20:30 - 22:30 UTC+3

Glam metal grubu Danger Danger’dan tanıdğımız Amerikali gitarist Andy Timmons, kendi grubu Andy Timmons Band ile PSM Caz Festivali kapsamında 21 Mayıs’ta %100 Studio’da!

Amerikalı gitarist Andy Timmons, müzik sahnesindeki ilk çıkışını glam metal grubu Danger Danger’la yaparak, Alice Cooper ve KISS gibi dünya çapında grupların ve sanatçıların ön grubu olarak dünyayı turladı. Erken yaşta önemli müzisyenler için stüdyo müzisyenliği yapmanın kariyerine yapacağı katkıları farkeden Andy Timmons, Olivia Newton-John, Joe Satriani, Ace Frehley, Steve Morse ve Beach Boys gibi önemli isimlerin yanında çalma fırsatını yakaladı. 1988 yılında Denton, Teksas’ta kurduğu Andy Timmons Band ile 2006 yılında Steve Vai’nin Favored Nations adlı plak şirketinden bir enstürmental rock albümü yayınlayan sanatçı, bu albümün ardından 2011 yılında Andy Timmons Band Plays Sgt. Pepper ve 2016 yılında yayınlanan Theme From A Perfect World albümlerini yayınladı. Bugünlerde Peter Frampton’la turnelere çıkan Andy Timmons Band, 21 Mayıs tarihinde PSM Caz Festivali kapsamında %100 Studio sahnesinde müzikseverlerle buluşacak.

“Sadece rock icra eden sanatçıların sürdürülebilir bir kariyer elde etmeleri oldukça zor. Aslında konu sadece sizin beklentinize bağlı, benim bugüne kadarki en büyük önceliğim hep uzun süre bu işin içinde kalabilmek oldu.”

Andy Timmons – 2019

Paylaş

Detaylar

Tarih:
Mayıs 21
Saat:
20:30 - 22:30 UTC+3
Etkinlik Kategori:
Website:
https://www.zorlupsm.com/tr/etkinlik/psm-caz-festivali-andy-timmons-band

Mekan

Zorlu PSM Studio
Zorlu Center, Levazım Mah. Koru Sok. No:2/PSM/70 Zincirlikuyu, Beşiktaş
İstanbul, 34340 Türkiye
+ Google Haritalar
Website:
http://www.zorlupsm.com/tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.