Deniz Demiröz / Suitcase – 8 Şubat Cuma 2019 @ Kadıköy Zeuve

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Deniz Demiröz / Suitcase – 8 Şubat Cuma 2019 @ Kadıköy Zeuve

Şubat 8 @ 21:00 - 23:30 UTC+3

DENİZ DEMİRÖZ-

Deniz Demiröz 2014 yılında söz ve müziği kendisine ait olan ”Hepimiz İyi Biliyoruz” adlı single çalışmasını ve ”Enstrümantal Albüm” çalışmalarını kliplendirerek ”Youtube” kanalı üzerinden müzikseverlerin beğenisine sunmaktadır.
Deniz Demiröz 2015 yılında söz ve müziği kendisine ait olan ”Seksenler Kuşağıyız” adlı single albümünün klip çalışmasını ve 2016 yılında yine söz ve müziği kendisine ait olan ”Yeniden Doğarız” ve ”Paranoyak” isimli single albümünün klip çalışmalarını ”Youtube” kanalı üzerinden müzikseverlerin beğenisine sunmaktadır.

SUITCASE-
Türk müzik semalarında Brit tarzının dalgalanmasına öncü olmuş ve öncü felsefesinden ödün vermemiş grup Suitcase, insanlara indie şarkıları sevdirmeye devam ediyor. Grup Suede, Blur ,The Smiths, Supergrass, Oasis, Pulp ,The Smiths, Kasabian, A-ha, Robbie Williams, Kent, Depeche Mode, Duran Duran, Shed Seven, Eskobar, Interpol, Space, Verve, Gene, Dandy Warhols, Stereophonics, Killers, Manic Street Preachers, James, Pulp, Editors, ve ismini hatırlayamadığımız yüze yakın gruba, bine yakın şarkıya repertuarında yer verdi. Peyote, Captain Hook, Kemancı, Kadıköy Buddha, Bronx, Studio Live gibi bir çok yerde düzenli program yaptı.

Türkiye’ye gelen Muse, Alphaville, IAMX, Camouflage, Frankie Goes to Holywood, The Stills, The Automatic, Client in açılış grubu olarak sahne aldı.

Paylaş

Detaylar

Tarih:
Şubat 8
Saat:
21:00 - 23:30
Etkinlik Kategori:
Website:
https://www.facebook.com/events/2189054378026361/

Mekan

Kadıköy Zeuve
Osmanağa Mah. Kırtasiyeci Sok. 26
Istanbul, Türkiye
+ Google Haritalar
Telefon:
(0216) 336 00 40
Website:
https://www.instagram.com/zeuve_kadikoy

Organizatör

Zeuve Kadıköy
Website:
https://www.facebook.com/zeuvekadikoy/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir