İlk EP’mi Poco Digital etiketiyle yayınlamış bulunmaktayım Sevgili Müzik Dostlarım! Spotify, Apple Music, iTunes, Deezer, Tidal ya da Youtube‘da dinlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

EP hakkında kısa bilgi aşağıdaki metinde mevcut ama Kıyı Müzik‘e uzunca bir de röportaj verdim. Buraya tıklayarak röportajımı okuyabilirsiniz.

Umarım beğenir ve keyifle dinlersiniz…


Okan Meriç‘in kısa bir süre önce Poco Digital etiketiyle yayınladığı “Yolculuk” adlı single’ını 15 Mart’ta yayınlanan kısaçalar “Boş Plak” takip etti.

EP’nin açılış parçası “Hayatın Akışı” Okan Meriç ve Akın Eldes‘in (Pinhani) gitarlarıyla hayat bulurken ikinci parça “Dere Ayazı”nda gitarlarda Okan Meriç’e Deniz Demiröz (Bulutsuzluk Özlemi) ve Burak Acar (Maskara) eşlik ediyor. Bas gitarda Sunay Özgür (Bulutsuzluk Özlemi, Yavuz Çetin) ve davulda Berke Özgümüş (Redd, Bulutsuzluk Özlemi) yer alıyor.

“Merdivenli Köşk Sokak”ta Akın Eldes‘in yanı sıra bas gitarları Murat Tükenmez(Objektif) çalıyor, davulda da Berke Özgümüş var.
EP’den önce single olarak yayınlanan “Yolculuk”ta bas gitarda Kemal Arkan, davulda Berke Özgümüş, gitarlarda Serdar Öztop ve Akın Eldes, Okan Meriç’e eşlik ediyorlar.
EP’nin mix ve masteringi Serdar Öztop imzası taşıyor.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.